חדש! פנסיון ביתי לכלבים

מירה-סלון לחתול והכלב ללא קטגוריה
החופשה שלכם מתקרבת? זקוקים לצאת לטיול קצר או ארוך? אין לכם סידור לכלב האהוב שלכם? אז אתם יכולים לנשום לרווחה ולתכנן את שאר הפרטים של הטיול כי סידור לכלב כבר מצאתם…
אני מזמינה אותכם לפנסיון ביתי שבו הכלב שלכם יקבל תשומת לב חם ומלטף. באווירה מושלמת יעברו אצלו את הימים ברוגע ובפחות געגועים עליכם…
דברו איתי כבר היום ונשריין לכם את המקום.

למה חשוב לנקות לכלב את האוזניים?

מירה-סלון לחתול והכלב חיות מחמד, כלבים, מעניין
למה חשוב לנקות לכלב את האוזניים

חשוב לדעת שכלבים עלולים לייצר ולצבור שעווה ולכלוך באוזניהם כמו בני אדם, ולעיתים אף בקצב מהיר יותר. אוזניים שאינן נקיות ומאווררות עלולות לפתח דלקות, מה שיגרום לכלבכם לכאבים ולגירוד. אפשר ומומלץ למנוע זאת על ידי ניגוב קל של אוזני הכלב מדי פעם, ועל ידי ניקוי תקופתי של האוזניים באמצעות תמיסה מתאימה. בשום אופן אין להשתמש במקלות אוזניים מחשש לפגיעה בעור התוף של הכלב. בפעם הראשונה עדיף שלא תעשו זאת בעצמכם אלא תיעזרו בספר/ית הכלבים שלכם או בווטרינר/ית.

לייעץ או טיפול בנושא, צרו קשר: 052-474-04-20

אימצתם חתול? קדימה למקלחת!

מירה-סלון לחתול והכלב חיות מחמד, חתולים, מעניין
בלוק סלון לכלב ולחתול מירה רמת-גן אימצתם חתול - קדימה למקלחת

ישנן דעות שונות בנוגע לרחיצת חתולים. יש הטוענים שמדובר בפעולה מיותרת, מכיוון שכל חתול ממילא מנקה את עצמו, ויש הטוענים כי אחת לתקופה מסוימת רצוי לפנק את החתול במקלחת טובה. לא משנה איזו דעה תאמצו, כי בכל מקרה אם אימצתם חתול, כדאי לקלח אותו לפני שמכניסים אותו הביתה, בעיקר אם מדובר בגור חתולים שמצאתם ברחוב. אם אתם חוששים לעשות זאת לבד, היכנסו למספרה לחיות מחמד והעניקו אמבטיית מלכים לנסיך הקטן.
לייעוץ, סיוע ופרטים, צרו קשר: 052-474-04-20

מה הקשר בין כלבים, סוסים ובלרינות?

מירה-סלון לחתול והכלב חיות מחמד, כלבים, מעניין, מצחיק
בלוק סלון לכלב ולחתול מירה רמת-גן קשר בין סוס כלב ובלרינה

מה הקשר בין כלבים, סוסים ובלרינות?
ואיך כל זה קשור לגזירת ציפורניים?

אם תסתכלו טוב טוב על הכלב שלכם, תגלו שהוא לא הולך כמו חיות אחרות… חוץ מסוסים, וגם לא כמו בני אדם…. חוץ מבלרינות. כלבים לא דורכים על כל כף הרגל אלא על בסיס הציפורניים שלהם, בדומה לרקדנית בלט. בהתאם לכך, אם ציפורניו של הכלב יתארכו יתר על המידה, הוא ייאלץ לדרוך על כף הרגל, מה שעלול לגרום לו לבעיות בהליכה ובמפרקים. לכן מומלץ לגזור לכלב שלכם ציפורניים מדי פעם – לא רק בשביל המניקור.

לייעוץ, סיוע ופרטים, צרו קשר 052-474-04-20